0,75 [sedmička]

V srdci jedné z nejživějších částí Prahy, Prahy 7, leží malý klenot pro milovníky vína – wine bar 0,75 [sedmička]. S moderním a stylovým interiérem, který dokonale doplňuje celkovou atmosféru místa, představuje tento bar ideální útočiště pro ty, kteří si chtějí vychutnat skvělé víno v klidném prostředí.

Jakmile vstoupíte do prostor wine baru, uvědomíte si, že 0,75 [sedmička] je místem, kde je víno vážnou záležitostí. S pečlivě vybranou nabídkou vín z nejlepších vinařských oblastí, tento bar láká jak místní, tak i návštěvníky města, kteří hledají autentický vinařský zážitek. Denní nabídka rozlévaných vín, pečlivě vybraných sommeliérem, je připravena za ceny mezi 85 – 165 Kč za sklenici, zatímco lahvová vína začínají na 495 Kč, s možností speciálních cen od 390 Kč při nákupu vína s sebou.

Nejde však jen o víno. 0,75 [sedmička] také nabízí vynikající delikatesy, které harmonicky doplňují chuť a aroma nabízených vín. Zde můžete objevit dokonalou harmonii mezi vínem a jídlem, což z vaší návštěvy udělá nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Interiér baru je moderní a elegantní, s příjemnou atmosférou, která vás zve k relaxaci a užívání si každého doušku. Sezení je pohodlné a prostor je navržen tak, aby poskytoval dostatek soukromí pro klidné rozhovory a zároveň nabízel přátelskou a sociální atmosféru.

0,75 [sedmička] je místem, kde můžete zhluboka nasát vinařskou kulturu a užít si skvělý večer ve společnosti přátel nebo rodiny. Ať už jste vášnivým znalcem vína nebo jen někým, kdo si chce užít příjemný večer, tento wine bar v Praze 7 je místem, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

0,75 [sedmička]

Dukelských Hrdinů 975/14, 17000 Praha 7

Web: www.075.cz

Instagram | Facebook

Kontakty:
Telefon: +420 607 677 164
E-mail: praha7@075.cz

Kde nás najdete

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Nezapomeň přidat hodnoceníx