Vinotéka U Lachtana

Byli bychom rádi, kdybyste se u nás cítili příjemně, a ještě radši, abyste se k nám, jako spokojení zákazníci vraceli. K tomu by nám měla být nápomocna nejenom naše široká nabídka a slušné ceny, ale doufáme, že i náš osobní a přátelský přístup k Vám, zákazníkům.

V naší nabídce najdete vína malých rodinných vinařství, vína naturální a Autentická. Naší širokou nabídku z Moravy a Čech, doplňují vína ze zahraničí, včetně kolébky vín z Gruzie a Libanonu. Můžete si tak vybrat z cca 240 druhů lahvových vín, 14 aktuálně otevřených lahvových, která rozléváme po skleničce, nebo také z 12 druhů stáčených vín. Mnoho dalších, včetně bublinek, či Tokajského, je nachlazeno v naší zónové vinotéce a připraveno k servírování. Na našem baru najdete tak několik druhů whiskey včetně japonské, zaměřujeme se ale na whiskey ze Skotského ostrova ISLAY. Můžete také ochutnat z více jak 15 druhů vetšinou karibských rumů, několika ginů, gruzínské brandy, či skvělou německou hrušku Williams a meruňku z palírny Lorch. Z českých luhů, hájů a palíren, můžete u nás ochutnat pálenky z Ponešické palírny, včetně MrkvoviceJeřabinky a Slivovice, ale také Hustopečskou Mandlovici, nebo skvělou barrique Včelovinu Speciál, která se stala Mistrem světa mezi medovinami.

Zaměřujeme se ale hlavně na prodej a degustace vín a jde nám především o kvalitu a originalitu, kterou upřednostňujeme před cenovou podbízivostí velkých vinařských firem.

U nás ochutnáte skvělá vína malých šarží od malých rodinných vinařů a nové odrůdy Veritas, Fratavu, Sevar a jiné. Mimo klasických ochutnávek různých vinařství, či odrůdových, pořádáme také degustace původní, včetně populární “ Vaříme z vlastních konzerv“, nebo „S vínem se to lépe mluví“. Pořádáme také malé komorní koncerty, výstavy, literární večery a work-shopy.

Vinotéka U Lachtana je samozřejmě nekuřácká a Vy se zde můžete zdarma připojit k internetu, nebo si v klidu salonku u šálku výborné fair-trade kávy, nebo bio-čaje zahrát šachy. A kdyby Vás náhodou přepadla „mlsná“, je zde dostatečně obsáhlý jídelnílístek studené kuchyně s nabídkou delikates vhodných k vínu.

Vinotéka U Lachtana

Vinotéka U Lachtana, Zborovská 8, Praha 5

Web: www.vinotekaulachtana.cz

Kontakty:
Telefon: +420 704 193 280
E-mail: info@vinotekaulachtana.cz

Kde nás najdete

0 0 votes
Hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Nezapomeň přidat hodnoceníx